Standardy provedení


Standardy a jejich provedení projektu  Nemojanské kaskády drží vysoké  standardy realizovaného projektu Bydlení nad nemojanským mlýnem.

Celkový standard hrubé stavby je na nejvyšší možné úrovni. Je kladen důraz na kvalitní zděný systém Heluz, jež využívá  nejmodernější technologie- keramické cihly 2 v 1 v kombinaci s  železobetonovýni stropy a schodišti. Stavba se řídila heslem "konstrukce  je základ".

U vysokého standardu můžete počítat i u oken a dveří, kdy jsou navrženy  trojskla v plastovém vícekomorovém systému. Taková okna zabrání jak úniku tepla, tak v létě přispívají k tepelné  pohodě uvnitř objektu. K tomu pomáhá i zmiňovaný zděný systém, kdy keramické zdivo s  integrovanou tepelnou izolací propouští páry a vytváří příjemné  mikroklima interiéru. Také nehrozí mechanické poškození fasády v místě zateplení jako u  běžného sendvičovému systému.

Vnější fasáda ve světlém odstínu kontrastuje vhodně s antracitovým  odstínem oken a vstupních dveří. Celek doplňuje dřevěný obklad  thermowood modřín.

Vnitřní vybavení domů se pyšní nejnovějšími trendy v sanitě. V čele se  tzv. rimfree klozetem, zavěšenou WC mísou, která je celoglazovaná- bez  okrajová. Také baterie a další prvky sanity jsou vybrány dle aktuálních trendů.  Obklady a dlažba ve standardu je nadčasově laděna, má až  osm barevných  variací v moderních velkoformátech. Dalším triumfem našich standardů je  výška interiérových dveří 2100mm.  Cílem bylo vytvořit interiér, jež bude působit velkoryse a elegantně.  Výběr dveří z více dekorů je samozřejmostí.

Každý dům má svoji venkovní terasu, jejíž velikost odpovídá vždy  velikosti domu a pozemku. Terasy budou vydlážděny velkoformátovými  betonovými dlaždicemi.Soukromí na terasách podtrhne pevná zástěna v  místě navazujícchí  teras souseda.

V neposlední řadě celkový dojem vysokých standardů doplňuje odpočinková  zóna doplněná zelení při okraji rezidenčního celku.

Každý RD má svoje místo pro umístění popelnice a  součástí lokality je i  vhodně zvolené místo pro kontejnery pro tříděný odpad, od skla až po bioodpad.

Vjezd do areálu po bezpečné interní komunikaci, pro pěší vybudována  stězka lemující zadní části zahrad a navazující na obecní komunikaci pro pěší.